购买 SIT1602BC-12-30S-31.250000E | SIT1602BC-12-30S-31.250000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-30S-31.250000E
SIT1602BC-12-30S-31.250000E
SIT1602BC-12-30S-31.250000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-30S-31.250000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-30S-31.250000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-30S-31.250000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-30S-31.250000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-30S-31.250000E?
2220J0250394MDR 2220J0250394MDR Knowles Syfer, CAP CER 0.39UF 25V X7R 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
UWP0J220MCL1GB UWP0J220MCL1GB Nichicon, CAP ALUM 22UF 20% 6.3V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
2SC13830S 2SC13830S Panasonic Electronic Components, TRANS NPN 25V 1A TO-92L, TO-226-3, TO-92-3 Long Body, * 查看
MDCG-4-12-18 MDCG-4-12-18 Littelfuse Inc., SWITCH REED SPST-NO 350MA 140V, -, * 查看
2900374 2900374 Phoenix Contact, PLC RELAY OPTOCOUPLER 230VAC, Module, * 查看
8595960000 8595960000 Weidmuller, RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 120V, -, * 查看
1708271 1708271 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 6POS 5.08MM, -, * 查看
D38999/20JB2AN D38999/20JB2AN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 2POS PNL MT, -, * 查看
VI-JWM-EW-F2 VI-JWM-EW-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-30S-31.250000E
D# SIT1602BC-12-30S-31.250000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-30S-31.250000E)
SIT1602BC-12-30S-31.250000E
D# 1473-SIT1602BC-12-30S-31.250000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS