购买 SIT1602BC-12-30E-77.760000G | SIT1602BC-12-30E-77.760000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-30E-77.760000G
SIT1602BC-12-30E-77.760000G
SIT1602BC-12-30E-77.760000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.0V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-30E-77.760000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-30E-77.760000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-30E-77.760000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-30E-77.760000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-30E-77.760000G?
SMX43C106KAN360 SMX43C106KAN360 AVX Corporation, CAP CER 10UF 25V X7R 8-DIP, 8-DIP, * 查看
hot24AA08T-I/MS 24AA08T-I/MS Microchip Technology, IC EEPROM 8KBIT 400KHZ 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
MAX5250AEPP MAX5250AEPP Maxim Integrated, IC DAC QUAD +5V LP 10BIT 20-DIP, 20-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
DS1005S-250+ DS1005S-250+ Maxim Integrated, IC DELAY LINE 5TAP 250NS 16SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
CRM2512-JW-202ELF CRM2512-JW-202ELF Bourns Inc., RES SMD 2K OHM 5% 2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
P091N-FC25BR10K P091N-FC25BR10K TT Electronics/BI, POT 10K OHM 1/20W PLASTIC LINEAR, -, * 查看
D38999/26WD19HD D38999/26WD19HD TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG 19POS STRGHT W/PINS, -, * 查看
MS3450W16-11PZ MS3450W16-11PZ Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 2POS WALL MNT W/PINS, -, * 查看
MS3472W8-98S MS3472W8-98S Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 3POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-30E-77.760000G
D# SIT1602BC-12-30E-77.760000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-30E-77.760000G)
SIT1602BC-12-30E-77.760000G
D# 1473-SIT1602BC-12-30E-77.760000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS