购买 SIT1602BC-12-30E-3.570000E | SIT1602BC-12-30E-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-30E-3.570000E
SIT1602BC-12-30E-3.570000E
SIT1602BC-12-30E-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-30E-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-30E-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-30E-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-30E-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-30E-3.570000E?
SIT1602BC-21-30E-25.000000D SIT1602BC-21-30E-25.000000D SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.0V, 2, -, * 查看
1210J5000562JXR 1210J5000562JXR Knowles Syfer, CAP CER 5600PF 500V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
C420C103J3G5TA C420C103J3G5TA KEMET, CAP CER 10000PF 25V C0G AXIAL, Axial, * 查看
STK YE STK YE C&K, CAP KEYSWITCH SQUARE YELLOW, -, * 查看
RN55E1693FB14 RN55E1693FB14 Vishay Dale, RES 169K OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
Y4023459R000Q6R Y4023459R000Q6R Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 459 OHM 0.02% 0.3W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RC0402FR-076M81L RC0402FR-076M81L Yageo, RES SMD 6.81M OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
ERJ-1TRQFR75U ERJ-1TRQFR75U Panasonic Electronic Components, RES SMD 0.75 OHM 1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
430110-06-0 430110-06-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRIP 6CIRC 0.438", -, * 查看
1051029:0101 1051029:0101 Phoenix Contact, ZACK STRIP 10-SECTION WHITE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-12-30E-3.570000E
D# SIT1602BC-12-30E-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-12-30E-3.570000E)
SIT1602BC-12-30E-3.570000E
D# 1473-SIT1602BC-12-30E-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS