购买 SIT1602BC-12-28S-31.250000E | SIT1602BC-12-28S-31.250000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-12-28S-31.250000E
SIT1602BC-12-28S-31.250000E
SIT1602BC-12-28S-31.250000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-12-28S-31.250000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-12-28S-31.250000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-12-28S-31.250000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-12-28S-31.250000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-12-28S-31.250000E?
C931U681KZYDBAWL45 C931U681KZYDBAWL45 KEMET, CAP CER 680PF 440VAC Y5P RADIAL, Radial, Disc, * 查看
1210J5000331GCT 1210J5000331GCT Knowles Syfer, CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
C315C910G3G5TA C315C910G3G5TA KEMET, CAP CER 91PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
4400.0472 4400.0472 Schurter Inc., CIR BRKR THRM 100MA 240VAC 48VDC, -, * 查看