购买 SIT1602BC-11-XXS-66.600000E | SIT1602BC-11-XXS-66.600000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-XXS-66.600000E
SIT1602BC-11-XXS-66.600000E
SIT1602BC-11-XXS-66.600000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-XXS-66.600000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-XXS-66.600000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-XXS-66.600000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-XXS-66.600000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-XXS-66.600000E?
1808J1000561FFT 1808J1000561FFT Knowles Syfer, CAP CER 560PF 100V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
0805J6305P60BCT 0805J6305P60BCT Knowles Syfer, CAP CER 5.6PF 630V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
VJ0805D100KXCAJ VJ0805D100KXCAJ Vishay Vitramon, CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RN60C2613BBSL RN60C2613BBSL Vishay Dale, RES 261K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RN55C2802DRE6 RN55C2802DRE6 Vishay Dale, RES 28K OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
CRCW12185R60JNEK CRCW12185R60JNEK Vishay Dale, RES SMD 5.6 OHM 5% 1W 1218, 1218 (3246 Metric), * 查看
RT1210FRD076K04L RT1210FRD076K04L Yageo, RES SMD 6.04K OHM 1% 1/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
68685-310LF 68685-310LF Amphenol FCI, CONN RCPT 10POS .100" SNG ROW, -, * 查看
DTS26W11-99PA-LC DTS26W11-99PA-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG MALE 7POS INLINE, -, * 查看
8T620F41PN-LC 8T620F41PN-LC Souriau, CONN PLUG HSNG MALE 41POS INLINE, -, * 查看
X9317WV8I X9317WV8I Renesas Electronics America, IC DIGITAL POT 10K 100TP 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-XXS-66.600000E
D# SIT1602BC-11-XXS-66.600000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-XXS-66.600000E)
SIT1602BC-11-XXS-66.600000E
D# 1473-SIT1602BC-11-XXS-66.600000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS