购买 SIT1602BC-11-XXS-66.600000D | SIT1602BC-11-XXS-66.600000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-XXS-66.600000D
SIT1602BC-11-XXS-66.600000D
SIT1602BC-11-XXS-66.600000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-XXS-66.600000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-XXS-66.600000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-XXS-66.600000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-XXS-66.600000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-XXS-66.600000D?
M39003/03-3048/HSD M39003/03-3048/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 3.3UF 20% 20V AXIAL, Axial, * 查看
C0805C106K9RACTU C0805C106K9RACTU KEMET, CAP CER 10UF 6.3V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
B43511A4687M87 B43511A4687M87 EPCOS (TDK), CAP ALUM 680UF 20% 350V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, * 查看
RN60C5361BRE6 RN60C5361BRE6 Vishay Dale, RES 5.36K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF0603DTE178R RNCF0603DTE178R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 178 OHM 0.5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RC0603J683CS RC0603J683CS Samsung, RES SMD 68K OHM 5% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
VE-J5F-MZ-F1 VE-J5F-MZ-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W, Half Brick, * 查看
MAX20076BATCB/VY+T MAX20076BATCB/VY+T Maxim Integrated, IC REG BUCK PROG 1.2A 12TDFN, 12-WFDFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-XXS-66.600000D
D# SIT1602BC-11-XXS-66.600000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-XXS-66.600000D)
SIT1602BC-11-XXS-66.600000D
D# 1473-SIT1602BC-11-XXS-66.600000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6000MHZ H/LV-CMOS