购买 SIT1602BC-11-XXS-33.333000D | SIT1602BC-11-XXS-33.333000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-XXS-33.333000D
SIT1602BC-11-XXS-33.333000D
SIT1602BC-11-XXS-33.333000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-XXS-33.333000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-XXS-33.333000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-XXS-33.333000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-XXS-33.333000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-XXS-33.333000D?
SIT1602BC-32-XXE-38.000000T SIT1602BC-32-XXE-38.000000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
SIT1602BC-13-25S-4.096000D SIT1602BC-13-25S-4.096000D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.5V, 4, -, * 查看
087406.5MRET1P 087406.5MRET1P Littelfuse Inc., FUSE CERAMIC 6.5A 250VAC AXIAL, Cartridge, Non-Standard (Axial), * 查看
CSRN2512FK56L0 CSRN2512FK56L0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 0.056 OHM 1% 2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
hotPC3SD12NTZAF PC3SD12NTZAF Sharp Microelectronics, OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6DIP, 6-DIP (0.300", 7.62mm), 5 Leads, * 查看
320567 320567 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RING CIRC 10-12AWG #6 CRIMP, -, * 查看
3031212 3031212 Phoenix Contact, CONN TERM BLK FEED THRU 12-28AWG, -, * 查看
FA5S006HP1 FA5S006HP1 JAE Electronics, CONN FPC BOTTOM 6POS 0.50MM R/A, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-XXS-33.333000D
D# SIT1602BC-11-XXS-33.333000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.333MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-XXS-33.333000D)
SIT1602BC-11-XXS-33.333000D
D# 1473-SIT1602BC-11-XXS-33.333000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3330MHZ H/LV-CMOS