购买 SIT1602BC-11-XXN-35.840000G | SIT1602BC-11-XXN-35.840000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-XXN-35.840000G
SIT1602BC-11-XXN-35.840000G
SIT1602BC-11-XXN-35.840000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-XXN-35.840000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-XXN-35.840000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-XXN-35.840000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-XXN-35.840000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-XXN-35.840000G?
B32529C0222M189 B32529C0222M189 EPCOS (TDK), CAP FILM 2200PF 20% 63VDC RADIAL, Radial, * 查看
ELM 1-680 ELM 1-680 Bivar Inc., LED MT SR VERT, -, * 查看
CRCW201039K0FKTF CRCW201039K0FKTF Vishay Dale, RES SMD 39K OHM 1% 3/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
0397220002 0397220002 Molex, LLC, TERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 3.5MM, -, * 查看