购买 SIT1602BC-11-XXN-32.768000D | SIT1602BC-11-XXN-32.768000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-XXN-32.768000D
SIT1602BC-11-XXN-32.768000D
SIT1602BC-11-XXN-32.768000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-XXN-32.768000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-XXN-32.768000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-XXN-32.768000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-XXN-32.768000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-XXN-32.768000D?
VJ0805D180JLXAP VJ0805D180JLXAP Vishay Vitramon, CAP CER 18PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
hotMC33275D-3.3G MC33275D-3.3G ON Semiconductor, IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CMF55200K00DHR6 CMF55200K00DHR6 Vishay Dale, RES 200K OHM 1/2W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
CA3101E32-8S CA3101E32-8S ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 30POS INLINE SKT, -, * 查看
10-107624-28S 10-107624-28S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 24POS INLINE SKT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-XXN-32.768000D
D# SIT1602BC-11-XXN-32.768000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-XXN-32.768000D)
SIT1602BC-11-XXN-32.768000D
D# 1473-SIT1602BC-11-XXN-32.768000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS