购买 SIT1602BC-11-XXE-32.768000G | SIT1602BC-11-XXE-32.768000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-XXE-32.768000G
SIT1602BC-11-XXE-32.768000G
SIT1602BC-11-XXE-32.768000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-XXE-32.768000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-XXE-32.768000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-XXE-32.768000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-XXE-32.768000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-XXE-32.768000G?
SIT1602BC-83-30N-3.570000T SIT1602BC-83-30N-3.570000T SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
1812Y2K00121GCT 1812Y2K00121GCT Knowles Syfer, CAP CER 120PF 2KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
VJ0402A1R8CNAAJ00 VJ0402A1R8CNAAJ00 Vishay Vitramon, CAP CER 1.8PF 50V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
K682M10X7RH5TH5 K682M10X7RH5TH5 Vishay BC Components, CAP CER 6800PF 100V X7R RADIAL, Radial, * 查看
IPC302N25N3X1SA1 IPC302N25N3X1SA1 Infineon Technologies, MOSFET N-CH 250V BARE DIE, Die, * 查看
CSC08A0110K0GEK CSC08A0110K0GEK Vishay Dale, RES ARRAY 7 RES 10K OHM 8SIP, 8-SIP, * 查看
CTV06RQF-21-75P-LC CTV06RQF-21-75P-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSNG MALE 4POS INLINE, -, * 查看
RCB105DHAS RCB105DHAS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 210POS .050, -, * 查看
X5169V14I X5169V14I Renesas Electronics America, IC SUPERVISOR CPU 16K EE 14TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-XXE-32.768000G
D# SIT1602BC-11-XXE-32.768000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-XXE-32.768000G)
SIT1602BC-11-XXE-32.768000G
D# 1473-SIT1602BC-11-XXE-32.768000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS