购买 SIT1602BC-11-XXE-32.768000E | SIT1602BC-11-XXE-32.768000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-XXE-32.768000E
SIT1602BC-11-XXE-32.768000E
SIT1602BC-11-XXE-32.768000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-XXE-32.768000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-XXE-32.768000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-XXE-32.768000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-XXE-32.768000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-XXE-32.768000E?
TC-12.352MBE-T TC-12.352MBE-T TXC CORPORATION, OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1210Y0250183JCT 1210Y0250183JCT Knowles Syfer, CAP CER 0.018UF 25V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
VJ0805D3R9DLXAP VJ0805D3R9DLXAP Vishay Vitramon, CAP CER 3.9PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
GJM0335C0J330JB01D GJM0335C0J330JB01D Murata, CAP CER 33PF 6.3V C0G/NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
0NLN450.X 0NLN450.X Littelfuse Inc., FUSE CARTRIDGE 450A 250VAC/VDC, Cylindrical, Blade Terminals, * 查看
MBA02040C3304FC100 MBA02040C3304FC100 Vishay BC Components, RES 3.3M OHM 0.4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
FTMH-119-03-L-DV FTMH-119-03-L-DV Samtec Inc., CONN HEADER 38POS DUAL 1MM SMD, -, * 查看
MS24266R14T15S8 MS24266R14T15S8 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG FMALE 15POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-XXE-32.768000E
D# SIT1602BC-11-XXE-32.768000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-XXE-32.768000E)
SIT1602BC-11-XXE-32.768000E
D# 1473-SIT1602BC-11-XXE-32.768000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS