购买 SIT1602BC-11-33S-66.666600D | SIT1602BC-11-33S-66.666600D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-33S-66.666600D
SIT1602BC-11-33S-66.666600D
SIT1602BC-11-33S-66.666600D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-33S-66.666600D Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-33S-66.666600D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-33S-66.666600D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-33S-66.666600D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-33S-66.666600D?
1206J0502P00BQT 1206J0502P00BQT Knowles Syfer, CAP CER 2PF 50V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
VJ0603D300MXPAC VJ0603D300MXPAC Vishay Vitramon, CAP CER 30PF 250V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
SLP821M200H3P3 SLP821M200H3P3 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 820UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
IRS2118SPBF IRS2118SPBF Infineon Technologies, IC DRIVER MOSFET/IGBT 1CH 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
THS3112CD THS3112CD Texas Instruments, IC OPAMP CFA 110MHZ 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
FCB2220RJ FCB2220RJ TE Connectivity Passive Product, RES 220 OHM 2W 5% RADIAL, Radial, * 查看
ATFC-0201HQ-0N5B-T ATFC-0201HQ-0N5B-T Abracon LLC, FIXED IND 0.5NH 750MA 100 MOHM, 0201 (0603 Metric), * 查看
ESQT-117-02-L-D-550 ESQT-117-02-L-D-550 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
RCC26DRAN RCC26DRAN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 52POS 0.100, -, * 查看
10119126-V0J-50DLF 10119126-V0J-50DLF Amphenol FCI, XCEDE HD 2W 3PVH 4COL WK, -, * 查看
MI-J5R-MY-F1 MI-J5R-MY-F1 Vicor Corporation, CONVERT DC/DC 155VIN 7.5VOUT 50W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-33S-66.666600D
D# SIT1602BC-11-33S-66.666600D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-33S-66.666600D)
SIT1602BC-11-33S-66.666600D
D# 1473-SIT1602BC-11-33S-66.666600D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS