购买 SIT1602BC-11-33S-40.500000D | SIT1602BC-11-33S-40.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-33S-40.500000D
SIT1602BC-11-33S-40.500000D
SIT1602BC-11-33S-40.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.3V, 4
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-33S-40.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-33S-40.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-33S-40.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-33S-40.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-33S-40.500000D?
SIT9120AI-1D3-25E133.330000X SIT9120AI-1D3-25E133.330000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
445A33J30M00000 445A33J30M00000 CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 30.0000MHZ 9PF SMD, 2-SMD, No Lead, * 查看
hotRYC002N05T316 RYC002N05T316 Rohm Semiconductor, 0.9V DRIVE NCH SILICON MOSFET, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
hotS25FL256SAGMFIR00 S25FL256SAGMFIR00 Cypress Semiconductor Corp, IC FLASH 256MBIT 133MHZ 16SOIC, 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
hotSI3012-KS SI3012-KS Silicon Labs, IC LINE-SIDE DAA 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
AHS080-2018-2 AHS080-2018-2 Littelfuse Inc., POLYSWITCH PTC RESET 0.80A, 2-SMD, * 查看
PP1-EB7-1A2 PP1-EB7-1A2 E-Switch, SWITCH DETECTOR SPDT 16A 125V, -, * 查看
PE1206FRM470R05L PE1206FRM470R05L Yageo, RES SMD 0.05 OHM 1% 1W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
GMA28DTMN GMA28DTMN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.125, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-33S-40.500000D
D# SIT1602BC-11-33S-40.500000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-33S-40.500000D)
SIT1602BC-11-33S-40.500000D
D# 1473-SIT1602BC-11-33S-40.500000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS