购买 SIT1602BC-11-30S-37.500000E | SIT1602BC-11-30S-37.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-30S-37.500000E
SIT1602BC-11-30S-37.500000E
SIT1602BC-11-30S-37.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-30S-37.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-30S-37.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-30S-37.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-30S-37.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-30S-37.500000E?
SIT1602BC-11-30S-33.333330G SIT1602BC-11-30S-33.333330G SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 3, -, * 查看
0603Y0631P80CFR 0603Y0631P80CFR Knowles Syfer, CAP CER 1.8PF 63V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
EMVY500ADA221MJA0G EMVY500ADA221MJA0G United Chemi-Con, CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
SFR25000Z0000ZR500 SFR25000Z0000ZR500 Vishay BC Components, RES 0 OHM JUMPER MF, Axial, * 查看
RER75F4R99RCSL RER75F4R99RCSL Vishay Dale, RES CHAS MNT 4.99 OHM 1% 30W, Axial, Box, * 查看
CA3102R24-9PBF80 CA3102R24-9PBF80 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 2POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
TV07RQDZ-17-60SB-LC TV07RQDZ-17-60SB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT, -, * 查看
34208 34208 Desco, CONDUCTIVE CONN COVER 12Y 1000PC, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-30S-37.500000E
D# SIT1602BC-11-30S-37.500000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 37.5MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-30S-37.500000E)
SIT1602BC-11-30S-37.500000E
D# 1473-SIT1602BC-11-30S-37.500000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 37.5000MHZ H/LV-CMOS