购买 SIT1602BC-11-30S-31.250000E | SIT1602BC-11-30S-31.250000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-30S-31.250000E
SIT1602BC-11-30S-31.250000E
SIT1602BC-11-30S-31.250000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-30S-31.250000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-30S-31.250000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-30S-31.250000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-30S-31.250000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-30S-31.250000E?
SIT8209AC-81-28S-148.351648Y SIT8209AC-81-28S-148.351648Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 20PPM, 2.8V, 1, -, * 查看
DSC1122BI2-074.2500T DSC1122BI2-074.2500T Microchip Technology, OSC MEMS 74.25MHZ LVPECL SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
0805J0100391KCT 0805J0100391KCT Knowles Syfer, CAP CER 390PF 10V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ACL-50 ACL-50 Eaton, FUSE TRON DUAL ELEMENT, Cylindrical, Blade Terminal (Bolt), * 查看
RG1608N-4221-C-T5 RG1608N-4221-C-T5 Susumu, RES SMD 4.22K OHM 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
AA0603FR-0718R7L AA0603FR-0718R7L Yageo, RES SMD 18.7 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CRL1206-FW-R150ELF CRL1206-FW-R150ELF Bourns Inc., RES SMD 0.15 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
MS3102E20-24P MS3102E20-24P Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 4POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-30S-31.250000E
D# SIT1602BC-11-30S-31.250000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 31.25MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-30S-31.250000E)
SIT1602BC-11-30S-31.250000E
D# 1473-SIT1602BC-11-30S-31.250000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 31.2500MHZ H/LV-CMOS