购买 SIT1602BC-11-30N-38.000000G | SIT1602BC-11-30N-38.000000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-30N-38.000000G
SIT1602BC-11-30N-38.000000G
SIT1602BC-11-30N-38.000000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-30N-38.000000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-30N-38.000000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-30N-38.000000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-30N-38.000000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-30N-38.000000G?
D101G39C0GL6UJ5R D101G39C0GL6UJ5R Vishay BC Components, CAP CER 100PF 500V C0G/NP0 RAD, Radial, Disc, * 查看
1210Y1004P70DFR 1210Y1004P70DFR Knowles Syfer, CAP CER 4.7PF 100V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
1808J0500391KDT 1808J0500391KDT Knowles Syfer, CAP CER 390PF 50V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
MAX6306EUK25D1+T MAX6306EUK25D1+T Maxim Integrated, IC SUPERVISOR 2.500V SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
hotM74HCT573B1R M74HCT573B1R STMicroelectronics, IC LATCH OCTAL D-TYPE 20-DIP, 20-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
RN55E4371BRSL RN55E4371BRSL Vishay Dale, RES 4.37K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
KJB6T25W61SCL KJB6T25W61SCL ITT Cannon, LLC, CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE, -, * 查看
TV06RQDZ-25-7S-LC TV06RQDZ-25-7S-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 99POS INLINE, -, * 查看
CTVP00RW-25-37SC-LC CTVP00RW-25-37SC-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 37POS PNL MT, -, * 查看
HMC43DRYN HMC43DRYN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.100, -, * 查看
XC6602B131ER-G XC6602B131ER-G Torex Semiconductor Ltd, 1A 0.5V INPUT VOLTAGE HIGH SPEED, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-30N-38.000000G
D# SIT1602BC-11-30N-38.000000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-30N-38.000000G)
SIT1602BC-11-30N-38.000000G
D# 1473-SIT1602BC-11-30N-38.000000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.0000MHZ H/LV-CMOS