购买 SIT1602BC-11-30N-33.330000E | SIT1602BC-11-30N-33.330000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-30N-33.330000E
SIT1602BC-11-30N-33.330000E
SIT1602BC-11-30N-33.330000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-30N-33.330000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-30N-33.330000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-30N-33.330000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-30N-33.330000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-30N-33.330000E?
227SMH050M 227SMH050M Illinois Capacitor, CAP ALUM 220UF 20% 50V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
RNC60H2052FSB14 RNC60H2052FSB14 Vishay Dale, RES 20.5K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CW010200R0JE12HS CW010200R0JE12HS Vishay Dale, RES 200 OHM 13W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RN50C5601FB14 RN50C5601FB14 Vishay Dale, RES 5.6K OHM 1/20W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF20470K00GNEA CMF20470K00GNEA Vishay Dale, RES 470K OHM 1W 2% AXIAL, Axial, * 查看
RT1206FRE07464KL RT1206FRE07464KL Yageo, RES SMD 464K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
0670687041 0670687041 Molex, LLC, CONN USB B 4POS W/KINK BRD LOCK, -, * 查看
1-284516-6 1-284516-6 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.5MM, -, * 查看
HI0500530000G HI0500530000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5MM, -, * 查看
390088-1 390088-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN SHUNT DUAL BEAM 30AU PCB, -, * 查看
1-5111448-3 1-5111448-3 TE Connectivity AMP Connectors, CONN PLUG 64POS UNIV I/O W/EARS, -, * 查看
MS27466T15F5S MS27466T15F5S Souriau, CONN RCPT 5POS WALL MNT W/SCKT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-30N-33.330000E
D# SIT1602BC-11-30N-33.330000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-30N-33.330000E)
SIT1602BC-11-30N-33.330000E
D# 1473-SIT1602BC-11-30N-33.330000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS