购买 SIT1602BC-11-30E-35.840000D | SIT1602BC-11-30E-35.840000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-30E-35.840000D
SIT1602BC-11-30E-35.840000D
SIT1602BC-11-30E-35.840000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-30E-35.840000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-30E-35.840000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-30E-35.840000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-30E-35.840000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-30E-35.840000D?
hotTPS71257DRCT TPS71257DRCT Texas Instruments, IC REG LIN 2.85V 250MA 10VSON, 10-VFDFN Exposed Pad, * 查看
LT1764AET#06PBF LT1764AET#06PBF Linear Technology, IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-5, TO-220-5, * 查看
hotLOG112AIDR LOG112AIDR Texas Instruments, IC OPAMP LOGARITHMIC 1.4MHZ 14SO, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
CRCW04028M25FKED CRCW04028M25FKED Vishay Dale, RES SMD 8.25M OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
MS3451L18-9PW MS3451L18-9PW Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 7POS CBL MNT W/PINS, -, * 查看
VE-B0J-MX-F2 VE-B0J-MX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 75W, Full Brick, * 查看
VI-21M-IY-F4 VI-21M-IY-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 10V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-30E-35.840000D
D# SIT1602BC-11-30E-35.840000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-30E-35.840000D)
SIT1602BC-11-30E-35.840000D
D# 1473-SIT1602BC-11-30E-35.840000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS