购买 SIT1602BC-11-30E-3.570000E | SIT1602BC-11-30E-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-30E-3.570000E
SIT1602BC-11-30E-3.570000E
SIT1602BC-11-30E-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-30E-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-30E-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-30E-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-30E-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-30E-3.570000E?
SIT9120AI-2D3-33E148.500000Y SIT9120AI-2D3-33E148.500000Y SiTime, OSC MEMS 148.5000MHZ LVDS SMD, 6-SMD, No Lead, * 查看
V510LS80BPX2855 V510LS80BPX2855 Littelfuse Inc., VARISTOR 799V 6.5KA DISC 20MM, Disc 20mm, * 查看
203-2-1-52-103-6-1-8 203-2-1-52-103-6-1-8 Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR 10A 32VDC ROCKER, -, * 查看