购买 SIT1602BC-11-28S-24.576000D | SIT1602BC-11-28S-24.576000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-28S-24.576000D
SIT1602BC-11-28S-24.576000D
SIT1602BC-11-28S-24.576000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-28S-24.576000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-28S-24.576000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-28S-24.576000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-28S-24.576000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-28S-24.576000D?
SIT1602AI-71-28E-27.000000E SIT1602AI-71-28E-27.000000E SiTime, OSC XO 2.8V 27MHZ OE, 4-SMD, No Lead, * 查看
C0603S102K4RACTU C0603S102K4RACTU KEMET, CAP CER 1000PF 16V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
C3216X7S3D101K085AA C3216X7S3D101K085AA TDK Corporation, CAP CER 100PF 2KV X7S 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
25YXA330MT810X12.5 25YXA330MT810X12.5 Rubycon, CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL, Radial, Can, * 查看
VE09M00131K VE09M00131K AVX Corporation, VARISTOR 205V 1.2KA DISC 9MM, Disc 9mm, * 查看
V9MLA0805LNT V9MLA0805LNT Littelfuse Inc., VARISTOR 13.5V 40A 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
OPB360L55 OPB360L55 TT Electronics/Optek Technology, SENS OPTO SLOT 3.18MM TRANS THRU, PCB Mount, * 查看
C016 00V000 020 1 C016 00V000 020 1 Amphenol Sine Systems Corp, PROTECTIVE CAP, -, * 查看
R-78E9.0-0.5 R-78E9.0-0.5 Recom Power, CONV DC/DC 0.5A 12-28VIN 9.0VOUT, 3-SIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-28S-24.576000D
D# SIT1602BC-11-28S-24.576000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-28S-24.576000D)
SIT1602BC-11-28S-24.576000D
D# 1473-SIT1602BC-11-28S-24.576000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS