购买 SIT1602BC-11-28E-77.760000D | SIT1602BC-11-28E-77.760000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-28E-77.760000D
SIT1602BC-11-28E-77.760000D
SIT1602BC-11-28E-77.760000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-28E-77.760000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-28E-77.760000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-28E-77.760000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-28E-77.760000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-28E-77.760000D?
SIT3822AC-2C-33EE SIT3822AC-2C-33EE SiTime, OSC PROG LVDS 3.3V EN/DS 10PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
SG-615PTJ 28.6360MC0:ROHS SG-615PTJ 28.6360MC0:ROHS EPSON, OSC XO 28.636MHZ TTL SMD, 4-SOJ, 5.08mm pitch, * 查看
SIT1602BI-21-25S-74.250000G SIT1602BI-21-25S-74.250000G SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.5V, 7, -, * 查看
LT8471EFE#TRPBF LT8471EFE#TRPBF Linear Technology, IC REG MULT CONFIG INV 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad, * 查看
CMF5018R700FHEB CMF5018R700FHEB Vishay Dale, RES 18.7 OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RCP0603W1K80GTP RCP0603W1K80GTP Vishay Dale, RES SMD 1.8K OHM 2% 3.9W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RMCP2010FT348K RMCP2010FT348K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 348K OHM 1% 1W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
RNCF0603BTE110K RNCF0603BTE110K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 110K OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
MS27468T15B35PA-LC MS27468T15B35PA-LC Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT, -, * 查看
RMM28DTAI RMM28DTAI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156, -, * 查看
VI-J73-MX-F1 VI-J73-MX-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-28E-77.760000D
D# SIT1602BC-11-28E-77.760000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-28E-77.760000D)
SIT1602BC-11-28E-77.760000D
D# 1473-SIT1602BC-11-28E-77.760000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS