购买 SIT1602BC-11-25N-3.570000D | SIT1602BC-11-25N-3.570000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-25N-3.570000D
SIT1602BC-11-25N-3.570000D
SIT1602BC-11-25N-3.570000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-25N-3.570000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-25N-3.570000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-25N-3.570000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-25N-3.570000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-25N-3.570000D?
166P11 166P11 Hammond Manufacturing, XFRMR LAMINATED 55VA CHAS MOUNT, -, * 查看
SN74AHC157DRG4 SN74AHC157DRG4 Texas Instruments, IC QUAD DATA SELECT/MUX 16-SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
7403SYZGE22 7403SYZGE22 C&K, SWITCH TOGGLE 4PDT 5A 120V, -, * 查看
7301K2CWZQE2 7301K2CWZQE2 C&K, SWITCH TOGGLE 3PDT 5A 120V, -, * 查看
1526134-1 1526134-1 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RING CIRC 8AWG #5/16 CRIMP, -, * 查看
1911004 1911004 Phoenix Contact, TERM BLOCK PLUG 24POS 5.08MM, -, * 查看
T38411-26-0 T38411-26-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 26CIRC 0.375", -, * 查看
0387108104 0387108104 Molex, LLC, CONN BARRIER STRIP 4CIRC 0.375", -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-25N-3.570000D
D# SIT1602BC-11-25N-3.570000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-25N-3.570000D)
SIT1602BC-11-25N-3.570000D
D# 1473-SIT1602BC-11-25N-3.570000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS