购买 SIT1602BC-11-25E-3.570000D | SIT1602BC-11-25E-3.570000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-11-25E-3.570000D
SIT1602BC-11-25E-3.570000D
SIT1602BC-11-25E-3.570000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.5V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-11-25E-3.570000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-11-25E-3.570000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-11-25E-3.570000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-11-25E-3.570000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-11-25E-3.570000D?
GJM1555C1H8R5DB01D GJM1555C1H8R5DB01D Murata, CAP CER 8.5PF 50V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
S-13R1E12-N4T1U3 S-13R1E12-N4T1U3 SII Semiconductor Corporation, IC REG LINEAR 150MA SC82AB, SC-82A, SOT-343, * 查看
SFR25H0007322FR500 SFR25H0007322FR500 Vishay BC Components, RES 73.2K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF2512DKE1K91 RNCF2512DKE1K91 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 1.91K OHM 0.5% 3/4W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
RMCF0201FT110K RMCF0201FT110K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 110K OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
TVP00RW-25-20SB TVP00RW-25-20SB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP, -, * 查看
MS27468T25B29SL MS27468T25B29SL Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 29POS PNL MT, -, * 查看
PSU-9V1700MA(UN) PSU-9V1700MA(UN) Equinox Technologies, AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 15W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-11-25E-3.570000D
D# SIT1602BC-11-25E-3.570000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-11-25E-3.570000D)
SIT1602BC-11-25E-3.570000D
D# 1473-SIT1602BC-11-25E-3.570000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS