购买 SIRS5100DP-T1-GE3 | SIRS5100DP-T1-GE3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIRS5100DP-T1-GE3
SIRS5100DP-T1-GE3
SIRS5100DP-T1-GE3
仅供参考
零件编号 SIRS5100DP-T1-GE3
制造商 Vishay Siliconix
描述 N-CHANNEL 100 V (D-S) MOSFET POW
送货服务
SIRS5100DP-T1-GE3参数
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C39A (Ta), 225A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)7.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs102 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds5400 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)7.4W (Ta), 240W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs2.5mOhm @ 20A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
包/箱PowerPAK® SO-8
SIRS5100DP-T1-GE3 Packaging
Insepction
SIRS5100DP-T1-GE3 FAQ
  • 1. How to order SIRS5100DP-T1-GE3 on Heisener?
  • 3. Are the SIRS5100DP-T1-GE3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIRS5100DP-T1-GE3?
SIRS5100DP-T1-GE3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。