购买 SIHK185N60E-T1-GE3 | SIHK185N60E-T1-GE3数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIHK185N60E-T1-GE3
SIHK185N60E-T1-GE3
SIHK185N60E-T1-GE3
仅供参考
制造商 Vishay Siliconix
描述 E SERIES POWER MOSFET POWERPAK 1
送货服务
SIHK185N60E-T1-GE3参数
ECAD
系列E
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)600 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C19A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs33 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1085 pF @ 100 V
Vgs(最大)±30V
FET功能-
功耗(最大值)114W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs185mOhm @ 9.5A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
包/箱8-PowerBSFN
SIHK185N60E-T1-GE3 Packaging
Insepction
SIHK185N60E-T1-GE3 FAQ
  • 1. How to order SIHK185N60E-T1-GE3 on Heisener?
  • 3. Are the SIHK185N60E-T1-GE3 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIHK185N60E-T1-GE3?
SIHK185N60E-T1-GE3 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。