购买 SH32N65DM6AG | SH32N65DM6AG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SH32N65DM6AG
SH32N65DM6AG
SH32N65DM6AG
仅供参考
零件编号 SH32N65DM6AG
制造商 STMicroelectronics
描述 MOSFET 2N-CH 650V 32A 9ACEPACK
数据表
封装 -
ECAD
库存 702 piece(s)
送货服务
SH32N65DM6AG参数
制造商STMicroelectronics
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 阵列
封装-
ECAD
系列ECOPACK®
FET类型MOSFET (Metal Oxide)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)650V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C32A (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs97mOhm @ 23A, 10V
Vgs(th)(Max)@Id4.75V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs47nC @ 10V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2211pF @ 100V
力量 - 最大208W (Tc)
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱9-PowerSMD
供应商设备包9-ACEPACK SMIT
SH32N65DM6AG Packaging
Insepction
SH32N65DM6AG FAQ
  • 1. How to order SH32N65DM6AG on Heisener?
  • 3. Are the SH32N65DM6AG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SH32N65DM6AG?
SH32N65DM6AG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。