购买 SFR16S0002551FR500 | SFR16S0002551FR500数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SFR16S0002551FR500
SFR16S0002551FR500
SFR16S0002551FR500
仅供参考
制造商 Vishay BC Components
描述 RES 2.55K OHM 1/2W 1% AXIAL
数据表
SFR16S0002551FR500 数据表
封装 Axial
送货服务
SFR16S0002551FR500参数
制造商Vishay BC Components
类别电阻器 - 通孔电阻器
封装Axial
ECAD
系列SFR16S
抵抗性2.55 kOhms
公差±1%
功率(瓦)0.5W, 1/2W
组成Metal Film
特征-
温度系数±100ppm/°C
工作温度-55°C ~ 155°C
尺寸/尺寸0.075" Dia x 0.138" L (1.90mm x 3.50mm)
高度 - 坐姿(最大)-
终止数量2
失败率-
SFR16S0002551FR500数据表
SFR16S0002551FR500 Packaging
Insepction
SFR16S0002551FR500 FAQ
  • 1. How to order SFR16S0002551FR500 on Heisener?
  • 3. Are the SFR16S0002551FR500 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SFR16S0002551FR500?
SFR16S0002551FR500相关产品
2-1825955-6 2-1825955-6 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 24V, -, SFR16S 查看