购买 SFGH25N120FTDS | SFGH25N120FTDS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SFGH25N120FTDS
SFGH25N120FTDS
SFGH25N120FTDS
仅供参考
零件编号 SFGH25N120FTDS
制造商 onsemi
描述 SFGH25N120FTDS
送货服务
SFGH25N120FTDS参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列FGH
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1200 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)50 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)75 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2V @ 15V, 25A
力量 - 最大313 W
开关能量1.42mJ (on), 1.16mJ (off)
输入类型Standard
门电荷169 nC
Td(开/关)@ 25°C26ns/151ns
测试条件600V, 25A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)535 ns
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247-3
SFGH25N120FTDS Packaging
Insepction
SFGH25N120FTDS FAQ
  • 1. How to order SFGH25N120FTDS on Heisener?
  • 3. Are the SFGH25N120FTDS price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SFGH25N120FTDS?
SFGH25N120FTDS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。