购买 SFF2005GH | SFF2005GH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SFF2005GH
SFF2005GH
SFF2005GH
仅供参考
零件编号 SFF2005GH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE GEN PURP 300V 20A ITO220AB
送货服务
SFF2005GH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)300 V
电流 - 平均整流(Io)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)35 ns
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 300 V
电容@ Vr,F90pF @ 4V, 1MHz
供应商设备包ITO-220AB
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
SFF2005GH Packaging
Insepction
SFF2005GH FAQ
  • 1. How to order SFF2005GH on Heisener?
  • 3. Are the SFF2005GH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SFF2005GH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SFF2005GH.
SFF2005GH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。