购买 SFF2004GAH | SFF2004GAH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SFF2004GAH
SFF2004GAH
SFF2004GAH
仅供参考
零件编号 SFF2004GAH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARRAY GP 200V 20A ITO220AB
送货服务
SFF2004GAH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Anode
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If975 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)35 ns
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 200 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
SFF2004GAH Packaging
Insepction
SFF2004GAH FAQ
  • 1. How to order SFF2004GAH on Heisener?
  • 3. Are the SFF2004GAH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SFF2004GAH?
SFF2004GAH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。