购买 SF3005PTH | SF3005PTH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SF3005PTH
SF3005PTH
SF3005PTH
仅供参考
零件编号 SF3005PTH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARRAY GP 300V 30A TO247AD
送货服务
SF3005PTH参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)300 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.3 V @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)35 ns
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 300 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247AD (TO-3P)
SF3005PTH Packaging
Insepction
SF3005PTH FAQ
  • 1. How to order SF3005PTH on Heisener?
  • 3. Are the SF3005PTH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SF3005PTH?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of SF3005PTH.
SF3005PTH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。