购买 SDS120J020H3-ISATH | SDS120J020H3-ISATH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SDS120J020H3-ISATH
SDS120J020H3-ISATH
SDS120J020H3-ISATH
仅供参考
制造商 Luminus Devices Inc.
描述 DIODE 1200V-20A TO247-2L
送货服务
SDS120J020H3-ISATH参数
ECAD
系列Sanan TO247
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1200 V
电流 - 平均整流(Io)63A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 20 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr60 µA @ 1.2 kV
电容@ Vr,F1565pF @ 0V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-2
供应商设备包TO-247-2L
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
SDS120J020H3-ISATH Packaging
Insepction
SDS120J020H3-ISATH FAQ
  • 1. How to order SDS120J020H3-ISATH on Heisener?
  • 3. Are the SDS120J020H3-ISATH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SDS120J020H3-ISATH?
SDS120J020H3-ISATH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
SDS120J020H3-ISATH
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
SDS120J020H3-ISATH QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ