购买 SDS120J010E3-ISARH | SDS120J010E3-ISARH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SDS120J010E3-ISARH
SDS120J010E3-ISARH
SDS120J010E3-ISARH
仅供参考
制造商 Luminus Devices Inc.
描述 DIODE 1200V-10A TO263-2L
送货服务
SDS120J010E3-ISARH参数
制造商Luminus Devices Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列Sanan TO263
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1200 V
电流 - 平均整流(Io)37A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 10 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr30 µA @ 1.2 kV
电容@ Vr,F780pF @ 0V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包TO-263-2L
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
SDS120J010E3-ISARH Packaging
Insepction
SDS120J010E3-ISARH FAQ
  • 1. How to order SDS120J010E3-ISARH on Heisener?
  • 3. Are the SDS120J010E3-ISARH price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SDS120J010E3-ISARH?
SDS120J010E3-ISARH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
SDS120J010E3-ISARH
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
SDS120J010E3-ISARH QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ