购买 SDS065J050H3-ISATH | SDS065J050H3-ISATH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SDS065J050H3-ISATH
SDS065J050H3-ISATH
SDS065J050H3-ISATH
仅供参考
制造商 Luminus Devices Inc.
描述 DIODE 650V-50A TO247-2L
送货服务
SDS065J050H3-ISATH参数
ECAD
系列Sanan TO247
二极管类型SiC (Silicon Carbide) Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)650 V
电流 - 平均整流(Io)114A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.5 V @ 50 A
速度No Recovery Time > 500mA (Io)
反向恢复时间(trr)0 ns
电流 - 反向泄漏@Vr120 µA @ 650 V
电容@ Vr,F2970pF @ 0V, 1MHz
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-2
供应商设备包TO-247-2L
工作温度 - 结-55°C ~ 175°C
SDS065J050H3-ISATH Packaging
Insepction
SDS065J050H3-ISATH FAQ
  • 1. How to order SDS065J050H3-ISATH on Heisener?
  • 3. Are the SDS065J050H3-ISATH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SDS065J050H3-ISATH?
SDS065J050H3-ISATH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。