购买 SCE200CA200 | SCE200CA200数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SCE200CA200
SCE200CA200
SCE200CA200
仅供参考
零件编号 SCE200CA200
制造商 SanRex Corporation
描述 THYRISTOR MODULE 2000V 200A
送货服务
SCE200CA200参数
制造商SanRex Corporation
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR - 模块
封装-
ECAD
系列-
结构体Series Connection - SCR/Diode
SCR数量,二极管1 SCR, 1 Diode
电压 - 关闭状态2 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)200 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)314 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)100 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)5000A, 5500A
电流 - 保持(Ih)(最大)180 mA
工作温度-40°C ~ 130°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
SCE200CA200 Packaging
Insepction
SCE200CA200 FAQ
  • 1. How to order SCE200CA200 on Heisener?
  • 3. Are the SCE200CA200 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SCE200CA200?
SCE200CA200 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。