购买 SBR1M100BLP-7 | SBR1M100BLP-7数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SBR1M100BLP-7
SBR1M100BLP-7
SBR1M100BLP-7
仅供参考
零件编号 SBR1M100BLP-7
制造商 Diodes Incorporated
描述 SUPER BARRIER RECTIFIER U-DFN303
送货服务
SBR1M100BLP-7参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Super Barrier
电压 - 峰值反转(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)1 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If820 mV @ 1 A
电流 - 反向泄漏@Vr25 µA @ 100 V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱4-PowerUDFN
供应商设备包U-DFN3030-4
SBR1M100BLP-7 Packaging
Insepction
SBR1M100BLP-7 FAQ
  • 1. How to order SBR1M100BLP-7 on Heisener?
  • 3. Are the SBR1M100BLP-7 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SBR1M100BLP-7?
SBR1M100BLP-7 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。