购买 S4M02600F-BU | S4M02600F-BU数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
S4M02600F-BU
S4M02600F-BU
S4M02600F-BU
仅供参考
零件编号 S4M02600F-BU
制造商 Diodes Incorporated
描述 THYRISTOR TO126 BULK 200PCS
送货服务
S4M02600F-BU参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态600 V
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)1 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)200 µA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)2.2 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)-
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)4 A
电流 - 保持(Ih)(最大)5 mA
当前 - 关闭状态(最大)10 µA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)25A @ 60Hz
SCR类型Sensitive Gate
工作温度-40°C ~ 110°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-225AA, TO-126-3
供应商设备包TO-126
S4M02600F-BU Packaging
Insepction
S4M02600F-BU FAQ
  • 1. How to order S4M02600F-BU on Heisener?
  • 3. Are the S4M02600F-BU price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of S4M02600F-BU?
S4M02600F-BU 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。