购买 S27KL0642GABHB023 | S27KL0642GABHB023数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
S27KL0642GABHB023
S27KL0642GABHB023
S27KL0642GABHB023
仅供参考
零件编号 S27KL0642GABHB023
制造商 Infineon Technologies
描述 IC PSRAM 64MBIT HYPERBUS 24FBGA
送货服务
S27KL0642GABHB023参数
制造商Infineon Technologies
类别集成电路(IC) - 存储器
封装-
ECAD
系列HyperRAM™ KL
记忆类型Volatile
内存格式PSRAM
技术PSRAM (Pseudo SRAM)
内存大小64Mbit
内存接口HyperBus
时钟频率200 MHz
写周期时间 - Word,Page35ns
访问时间35 ns
电压 - 电源2.7V ~ 3.6V
工作温度-40°C ~ 105°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱24-VBGA
供应商设备包24-FBGA (6x8)
S27KL0642GABHB023 Packaging
Insepction
S27KL0642GABHB023 FAQ
  • 1. How to order S27KL0642GABHB023 on Heisener?
  • 3. Are the S27KL0642GABHB023 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of S27KL0642GABHB023?
S27KL0642GABHB023 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。