购买 S1U50700A | S1U50700A数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
S1U50700A
S1U50700A
S1U50700A
仅供参考
零件编号 S1U50700A
制造商 Diodes Incorporated
描述 THYRISTOR TO92 T&R 2K
送货服务
S1U50700A参数
制造商Diodes Incorporated
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR
封装-
ECAD
系列-
电压 - 关闭状态700 V
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)800 mV
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)50 µA
电压 - 导通状态(Vtm)(最大值)1.7 V
电流 - 开状态(It(AV))(Max)-
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)1 A
电流 - 保持(Ih)(最大)5 mA
当前 - 关闭状态(最大)10 µA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)10A @ 60Hz
SCR类型Sensitive Gate
工作温度-40°C ~ 110°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
供应商设备包TO-92
S1U50700A Packaging
Insepction
S1U50700A FAQ
  • 1. How to order S1U50700A on Heisener?
  • 3. Are the S1U50700A price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of S1U50700A?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S1U50700A.
S1U50700A 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。