购买 S15MCHV7G | S15MCHV7G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
S15MCHV7G
S15MCHV7G
S15MCHV7G
仅供参考
零件编号 S15MCHV7G
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE GEN PURP 1KV 15A DO214AB
送货服务
S15MCHV7G参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1000 V
电流 - 平均整流(Io)15A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 15 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr1 µA @ 1000 V
电容@ Vr,F93pF @ 4V, 1MHz
安装类型Surface Mount
包/箱DO-214AB, SMC
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
S15MCHV7G Packaging
Insepction
S15MCHV7G FAQ
  • 1. How to order S15MCHV7G on Heisener?
  • 3. Are the S15MCHV7G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of S15MCHV7G?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of S15MCHV7G.
S15MCHV7G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。