购买 S-19405E47A-K8T2U4 | S-19405E47A-K8T2U4数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
S-19405E47A-K8T2U4
S-19405E47A-K8T2U4
S-19405E47A-K8T2U4
仅供参考
送货服务
S-19405E47A-K8T2U4参数
ECAD
系列S-19405
类型Watchdog Circuit
重置超时8.7ms Minimum
电压 - 阈值4.7V
工作温度-40°C ~ 125°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱8-WSSOP, 8-MSOP (0.110", 2.80mm Width)
供应商设备包8-TMSOP
S-19405E47A-K8T2U4 Packaging
Insepction
S-19405E47A-K8T2U4 FAQ
  • 1. How to order S-19405E47A-K8T2U4 on Heisener?
  • 3. Are the S-19405E47A-K8T2U4 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of S-19405E47A-K8T2U4?
S-19405E47A-K8T2U4 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。