| 零件编号 | S-1155B18-U5T1G |
|---|---|
| 制造商 | SII Semiconductor Corporation |
| 描述 | IC REG LINEAR 500MA SOT89-5 |
| 数据表 | |
| 封装 | SOT-89-5/6 |
| ECAD |
| 库存 | 98,892 piece(s) |
| 单价 | Request a Quote |
| 交货时间 | 可立即发货 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
我们提供90天保修。
| 零件编号 | 制造商 | 描述 | 库存 |
S-1155B18-U5T1G D# S-1155B18-U5T1G |
ABLIC Inc |
LDO Regulator Positive Single-OUT 1.8V 500mA 5-Pin SOT-89 T/R - Tape and Reel (Alt: S-1155B18-U5T1G) RoHS: Compliant
ABLIC Inc |
LDO Regulator Positive Single-OUT 1.8V 500mA 5-Pin SOT-89 T/R - Tape and Reel (Alt: S-1155B18-U5T1U) RoHS: Compliant
S-1155B18-U5T1U |
RoHS (ship within 1day) - D/C 2019 |
959 |
S-1155B18-U5T1G D# S-1155B18-U5T1G-ND |
IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT89-5 |
0 |
35 |
S-1155B18-U5T1G |
Seiko Instruments Inc |
In stock shipping within 2days |
809 |
S-1155B18-U5T1U |
SII |
S1155B18U5T1G |
OEM/CM QUOTES ONLY | NO BROKERS |
S-1155B18-U5T1G |
Silicon Image Inc |
OEM/CM Immediate delivery |
S-1155B18-U5T1U D# 628-S-1155B18-U5T1G |
LDO Voltage Regulators LINEAR LDO REG HI 70UA IQ 500MA IOUT RoHS: Compliant
ABLIC Inc | 767 |
S1155B18U5T1G |
OEM/CM ONLY |
S-1155B18-U5T1G |
SII |
IN stock Immediate delivery |
S-1155B18-U5T1G |
UTC Fire & Security |
shipping today |
S-1155B18-U5T1U D# 36547640 |
LDO Regulator Pos 1.8V 0.5A 6-Pin(5+Tab) SOT-89 T/R RoHS: Compliant