购买 RT9080-25GJ5 | RT9080-25GJ5数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RT9080-25GJ5
RT9080-25GJ5
RT9080-25GJ5
仅供参考
零件编号 RT9080-25GJ5
制造商 Richtek USA Inc.
描述 IC REG LDO 0.6A LOW IQ TSOT23-5
送货服务
RT9080-25GJ5参数
制造商Richtek USA Inc.
类别集成电路(IC) - PMIC - 稳压器 - 线性
封装-
ECAD
系列-
输出配置Positive
输出类型Fixed
监管机构数量1
电压 - 输入(最大值)5.5V
电压 - 输出(最小/固定)2.5V
电压 - 输出(最大值)-
电压降(最大值)0.63V @ 600mA
电流 - 输出600mA
电流 - 静态(Iq)4 µA
电流 - 电源(最大)-
PSRR75dB (1kHz)
控制功能Enable
保护功能Over Current, Over Temperature, Short Circuit
工作温度-40°C ~ 85°C (TA)
安装类型Surface Mount
包/箱SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
供应商设备包TSOT-23-5
RT9080-25GJ5 Packaging
Insepction
RT9080-25GJ5 FAQ
  • 1. How to order RT9080-25GJ5 on Heisener?
  • 3. Are the RT9080-25GJ5 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RT9080-25GJ5?
RT9080-25GJ5 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。