购买 RN1101-LXHF-CT | RN1101-LXHF-CT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RN1101-LXHF-CT
RN1101-LXHF-CT
RN1101-LXHF-CT
仅供参考
零件编号 RN1101-LXHF-CT
制造商 Toshiba Semiconductor and Storage
描述 TRANS PREBIAS NPN 50V 0.1A SSM
送货服务
RN1101-LXHF-CT参数
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 单,预偏置
封装-
ECAD
系列-
晶体管类型NPN - Pre-Biased
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 mA
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)50 V
Resistor - Base (R1) (Ohms)4.7 kOhms
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms)4.7 kOhms
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce30 @ 10mA, 5V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic300mV @ 250µA, 5mA
电流 - 收集器截止(最大)500nA
频率 - 过渡250 MHz
力量 - 最大100 mW
安装类型Surface Mount
包/箱SC-75, SOT-416
供应商设备包SSM
RN1101-LXHF-CT Packaging
Insepction
RN1101-LXHF-CT FAQ
  • 1. How to order RN1101-LXHF-CT on Heisener?
  • 3. Are the RN1101-LXHF-CT price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RN1101-LXHF-CT?
RN1101-LXHF-CT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。