购买 RJP4007ANS-WS | RJP4007ANS-WS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RJP4007ANS-WS
RJP4007ANS-WS
RJP4007ANS-WS
仅供参考
零件编号 RJP4007ANS-WS
制造商 Renesas Electronics Corporation
描述 IGBT 400V 150A
送货服务
RJP4007ANS-WS参数
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)-
电流 - 收集器(Ic)(最大)-
电流 - 集电极脉冲(Icm)-
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic-
力量 - 最大-
开关能量-
输入类型-
门电荷-
Td(开/关)@ 25°C-
测试条件-
反向恢复时间(trr)-
工作温度-
安装类型-
包/箱-
供应商设备包-
RJP4007ANS-WS Packaging
Insepction
RJP4007ANS-WS FAQ
  • 1. How to order RJP4007ANS-WS on Heisener?
  • 3. Are the RJP4007ANS-WS price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RJP4007ANS-WS?
RJP4007ANS-WS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。