购买 RF2001NS2DTL | RF2001NS2DTL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RF2001NS2DTL
RF2001NS2DTL
RF2001NS2DTL
仅供参考
零件编号 RF2001NS2DTL
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARRAY GP 200V 20A TO263AB
数据表
封装 -
ECAD
库存 90 piece(s)
送货服务
RF2001NS2DTL参数
制造商Rohm Semiconductor
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If930 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)30 ns
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 200 V
工作温度 - 结150°C (Max)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包TO-263AB
RF2001NS2DTL Packaging
Insepction
RF2001NS2DTL FAQ
  • 1. How to order RF2001NS2DTL on Heisener?
  • 3. Are the RF2001NS2DTL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RF2001NS2DTL?
RF2001NS2DTL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。