购买 RBR40NS30ATL | RBR40NS30ATL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RBR40NS30ATL
RBR40NS30ATL
RBR40NS30ATL
仅供参考
零件编号 RBR40NS30ATL
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARRAY SCHOTT 30V 20A LPTS
送货服务
RBR40NS30ATL参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)30 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)20A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If520 mV @ 20 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr600 µA @ 30 V
工作温度 - 结150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包LPTS
RBR40NS30ATL Packaging
Insepction
RBR40NS30ATL FAQ
  • 1. How to order RBR40NS30ATL on Heisener?
  • 3. Are the RBR40NS30ATL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RBR40NS30ATL?
RBR40NS30ATL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。