购买 RBR30NS40AFHTL | RBR30NS40AFHTL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RBR30NS40AFHTL
RBR30NS40AFHTL
RBR30NS40AFHTL
仅供参考
零件编号 RBR30NS40AFHTL
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARRAY SCHOTT 40V 30A LPDS
数据表
封装 -
ECAD
库存 612 piece(s)
送货服务
RBR30NS40AFHTL参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If620 mV @ 15 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr360 µA @ 40 V
工作温度 - 结150°C (Max)
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包LPDS
RBR30NS40AFHTL Packaging
Insepction
RBR30NS40AFHTL FAQ
  • 1. How to order RBR30NS40AFHTL on Heisener?
  • 3. Are the RBR30NS40AFHTL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RBR30NS40AFHTL?
RBR30NS40AFHTL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。