购买 RBR10NS40ATL | RBR10NS40ATL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RBR10NS40ATL
RBR10NS40ATL
RBR10NS40ATL
仅供参考
零件编号 RBR10NS40ATL
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V 5A LPDS
送货服务
RBR10NS40ATL参数
制造商Rohm Semiconductor
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)40 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)5A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If620 mV @ 5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr120 µA @ 40 V
工作温度 - 结150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包LPDS
RBR10NS40ATL Packaging
Insepction
RBR10NS40ATL FAQ
  • 1. How to order RBR10NS40ATL on Heisener?
  • 3. Are the RBR10NS40ATL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RBR10NS40ATL?
RBR10NS40ATL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。