购买 RBQ20NS65ATL | RBQ20NS65ATL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
RBQ20NS65ATL
RBQ20NS65ATL
RBQ20NS65ATL
仅供参考
零件编号 RBQ20NS65ATL
制造商 Rohm Semiconductor
描述 DIODE ARRAY SCHOTT 65V 10A LPDS
数据表
封装 -
ECAD
库存 900 piece(s)
送货服务
RBQ20NS65ATL参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)65 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If690 mV @ 10 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr140 µA @ 65 V
工作温度 - 结150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包LPDS
RBQ20NS65ATL Packaging
Insepction
RBQ20NS65ATL FAQ
  • 1. How to order RBQ20NS65ATL on Heisener?
  • 3. Are the RBQ20NS65ATL price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of RBQ20NS65ATL?
RBQ20NS65ATL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。